Ендопротез кульшового суглоба серії Атлант

Ендопротез кульшового суглоба серії Атлант

Комапнія Тітан-Мед відходить від застарілих методів виробництва і використовує технологію 3D друку з титану, яка застосовується в авіабудуванні, космічних програмах та високоточному виробництві. Технологія дозволяє виготовити будь-який компонент або виріб у будь-якій кількості. Це є технологічним проривом для незалежної України.

Запатентована компанією Тітан-Мед ОстеоБіоІнтегрована Технологія (ОБIТ) є унікальною і значно підвищує показники необхідні для швидкої реабілітації, довговічної служби та абсолютної сумісності продукції з організмом людини. Для виробництва використовуються унікальне обладнання General Electric / Concept Laser і біотітан найвищої якості.
 
Компанією розроблена унікальна серія ендопротезів «Атлант», яка дозволяє повністю відновити роботу кульшового суглоба. Широка лінійка розмірів дозволяє підібрати необхідний протез для кожного пацієнта. А використована технологія 3D друку дозволяє створити будь-який виріб, будь-якого розміру, відповідно до моделі, створеної на підставі рекомендацій хірурга та Комп’ютерної Томографії.
 
Немає товарів цього виробника.