Медичний інструментарій світовий виробник B BRAUN компанія Aesculap компанія

Ранорасширители

Ранорасширители

Розширення ран в різних областях хірургії
Опис:
Система ранорасширителей MÜNSTER
Система MÜNSTER створена за принципом конструктора з великим різноманіттям деталей, що дозволяє змоделювати бажаний варіант, що задовольняє найвищим вимогам. Одночасно з великою кількістю деталей дана система проста у використанні, завдяки зручному кріплення дзеркал і власників до рамки розширювача.
Широкий асортимент дзеркал, власників, варіантів форм рамок, способів кріплення і комбінацій дає можливість хірургу створити свій власний ранорасширитель для кожної конкретної операції.

Ранорасширитель Vario
Ранорасширитель Vario - це універсальна система, яка може бути використана у відкритій хірургії, гінекології, ЧЛХ. За допомогою цієї системи, в разі необхідності, можна додатково освітити безпосередньо місце операції, і побачити найменші деталі. Плоский округлений адаптер світловода не заважає хірурга під час операції.
Ранорасширитель FRANKFURT
Завдяки двом різним рамок, ранорасширитель FRANKFURT можна використати для операцій на щитовидній залозі і в педіатричній хірургії.
Рамка для операцій на щитовидній залозі. Операції в області шиї проходять в умовах обмеженого операційного поля з-за своєї локалізації, так як саме тут встановлюється анестезіологічний екран, що відокремлює стерильну і нестерильную зони. Рамка розширювача FRANKFURT має конструкцію, яку можна адаптувати для кожного пацієнта, відкриваючи зручний доступ до щитовидної залози. З допомогою цього ранорасширителя хірург може працювати без асистента.
Рамка для педіатричної практики. Завдяки тому, що рамка має невеликий розмір і вага, її основне призначення, це абдомінальні операції в педіатричній практиці. При бажанні її можна закріпити на операційному столі.
Дзеркала з вуглецевого волокна Carbotrac
Низька вага і рентгенпрозрачность - основні характеристики інструментів Carbotrac, при цьому дзеркала залишаються стабільними і міцними. Поверхня дзеркал поглинає світло від операційної лампи, що створює додатковий комфорт хірурга під час операції. Дзеркала можна залишати в операційній рані при рентгенівському дослідженні.

У цій категорії немає товарів.
Останні новини - Усі новини / статті
Робота сайту
Ще не всі розділи сайту наповнені, ми ведемо цю титанічну роботу, але Ви вже можете реєструватися на сайті і залишати свої відгуки і побажання. З В …
Комметарів: 0
Детальніше
Розпочали роботу по створенню сайту
05 травня 2014 ми вирішили розпочати роботу по створенню сайту компанії для зручності роботи з нашими професійними замовниками. Вибір імені сайту б …
Комметарів: 0
Детальніше
Відкриття сайту компанії Лікар-Інвест
18 травня 2014 відбувся запуск сайту компанії www.likarinvest.com Сайту компанії Лікар-Інвест - це нова можливість прямого контакту з професійною …
Комметарів: 0
Детальніше